ARAÇ KİRALAMA

Arkas Turizm’e özel kontenjanlar.

Araç Kiralama

Arkas Turizm Arkas Aegean Link organizasyonu boyunca Sakız’da yarış katılımcılarına özel araç kiralama imkanları sunmaktadır.

Araç kiralama taleplerinizi aşağıda yer alan «Rezervasyon Talep Formu» aracılığı ile Arkas Turizm Organizasyon Ekibi’ne iletebilirsiniz.

Önemli: Etkinlik dönemi Sakız’da yüksek sezon olduğundan araç kiralama hizmetlerinde yüksek doluluk yaşanması ve fiyatların tarih yaklaştıkça yükselmesi beklenmektedir. Son dakika taleplerinde araç müsaitliği bulunamaması riski vardır. Bu yoğunluğun Temmuz ayı itibariyle başlaması beklenmektedir. Yer müsaitlikleri kontenjan ile sınırlı olup talepler geliş önceliğine göre işleme alınacaktır. Müsaitlik ve fiyat garantisi alınabilmesi için araç kiralama taleplerinizi mümkün olan en kısa sürede Arkas Turizm’e iletmenizi öneririz.

Müsait araç kategorileri ve günlük kira bedelleri aşağıdaki gibidir;

Kia Picanto / Renault Clio / Fiat Panda günlük kira bedeli: 45 EUR.-

Opel Corsa / Nissan Note günlük kira bedeli: 50 EUR.-

Kia Picanto / Hyundai i10 / Nissan Micra Otomatik günlük kira bedeli: 50 EUR.-

Kia Rio günlük kira bedeli: 55 EUR.-

Hyundai i30 günlük kira bedeli: 65 EUR.-

  • Araç bedellerinin ödemeleri Arkas Turizm’e yapılabilecektir. Araç alış ve teslimlerinde Arkas Turizm Etkinlik Ekibi adada misafirlerimize destek verecektir.
  • Vergilerde oluşabilecek herhangi bir düzenleme araç kiralama firmaları tarafından fiyatlara yansıtılacaktır.
  • Talepler kontenjan ile sınırlı olup, geliş öncelğine göre işleme alınacaktır.

Adada yer alan görülecek yerler, plajlar ve bunların limana olan mesafe bilgilerine «Ada Turları ve Sakız Hakkında» bölümünden ulaşabilirsiniz.

Her türlü ilave sorunuz, farklı araç kategori veya bilgi talebiniz için Arkas Turizm Ekibi’ne arkasaegeanlink@arkasturizm.com.tr e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon Talep Formu

 *
 *
 *
 *
 *
 

ULAŞIM TALEPLERİ


*Ulaşım talepleriniz ile ilgili olarak Arkas Turizm Ekibi sizlerle belirtmiş olduğunuz e-mail adresinden iletişime geçecektir.
 

SAKIZ OTEL KONAKLAMA TALEPLERİ

Oda Sayısı        Odadaki Yetişkin Sayısı        Odadaki Çocuk Sayısı  
 

VİZE TALEPLERİ

İhtiyacım Varİhtiyacım Yok
 

ARAÇ KİRALAMA TALEPLERİ


 
AÇIKLAMALAR
ZORUNLU SİGORTALAR
Seyahat iptal sigortası, yurtdışı seyahat sağlık sigortası veya yurtdışı asistans sigortası yaptırmak isterseniz poliçe içeriklerini öğrenmek ve taleplerinizi iletmek için arkasaegeanlink@arkasturizm.com.tr adresinden Arkas Turizm ekibine ulaşabilirsiniz. Seyahat iptal sigortasının satınalma esnasında yaptırılması gerekmektedir.
Verilen tüm ücretler şu an geçerli olan vergiler dahilinde verilmiştir. Seyahat tarihine kadar vergilerde olabilecek tüm değişiklikler ücretlere yansıtılacaktır.
Tüm ücretler müsaitlik ve kontenjan ile sınırlıdır. Kontenjan durumuna göre ücretler değişkenlik gösterebilir. Rezervasyonlar geliş önceliğine göre işleme alınacaktır.
Arkas Turizm Ekibi olarak sizlere yarış ile ilgili tüm taleplerinizde yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bizlerle arkasaegeanlink@arkasturizm.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.