SAKIZ TURU

Arkas Turizm’e özel kontenjanlar.

Sakız Turu

25 Ağustos, Cuma günü yarışçılar için Sakız’da serbest gündür. Katılımcılarımız için bu tarihte adada aşağıdaki günlük tur programı organize edilmiştir. Tura katılmak isteyen misafirlerimizin katılım taleplerini «Rezervasyon Talep Formu» üzerinden Arkas Turizm Ekibi’ne ulaştırmalarını rica ederiz. Talepler kontenjan ile sınırlı olup, geliş öncelğine göre işleme alınacaktır.

25 Ağustos, Cuma Serbest gün Sakız Adası Tur Programı
  • 10.30 Chios Chandris Hotel’den Türkçe Rehber ve özel otobüs ile hareket
  • Sırası ile Mesta ve Pyrgi köylerini ziyaret (Mesta ve Pyrgi adanın en önemli tarihi sakız köyleridir.)
  • Pyrgi ziyaretinden sonra Sakız Müzesi’ni ziyaret (Chios Mastic Museum)
  • Emporios sahiline geçiş
  • Maria’s Garden’da öğle yemeği ve serbest zaman (Adanın en meşhur plajlarından bir tanesi olan Emporios Plajı Maria’s Garden tavernasına yürüyüş mesafesindedir. Dileyen misafirlerimiz yemek sonrası serbest zamanı bu güzel deniz ve plajda geçirebilir.)
  • 17.30 Emporios’dan hareket ve Chandris Otel’e dönüş
  • 18.00 Chandris Hotel yarış briefingi (Her takımdan 1 temsilcinin katılımı beklenmektedir.)
Kişi Başı Tur Paket Ücreti: 35 EUR.-
 
Tur ücretine dahil hizmetler:
       Özel otobüs ile tüm gün ulaşımlar
       Tüm gün boyunca grup ile birlikte Türkçe rehberlik hizmeti
       Sakız Müzesi giriş ücreti
       Maria’s Garden Taverna’da özel set menu öğle yemeği (Mezeler, deniz mahsülleri ve ana yemek olarak karidesli spagetti menüye dahildir. İçecekler ve içkiler ekstradır ve her katılımcı kendi içtiğini ödeyebilir.)
       Tüm ilave kişisel harcamalar ekstradır.
 
Tur programının kesinleştirilmesi ve garantilenebilmesi için tur katılım taleplerinizi en geç 11 Ağustos, 2017 tarihine kadar arkasaegeanlink@arkasturizm.com.tr adresinden Arkas Turizm ekibine  iletmenizi rica ederiz.
Talepler geliş önceliğine göre işleme alınacaktır ve ilk kontenjan 45 kişi ile sınırlıdır. 45 kişinin üzerindeki talepler ikinci grup olarak işleme alınacaktır.
11 Ağustos, 2017 tarihi itibariyle Arkas Turizm bu tur programında ve ücretlerinde değişiklik hakkını saklı tutar.

Münferit veya grup olarak özel bir tur, program veya benzer rezervasyon talebiniz olması halinde taleplerinizi arkasaegeanlink@arkasturizm.com.tr adresinden Arkas Turizm Ekibi’ne iletebilirsiniz. Her türlü özel münferit organizasyon talebiniz için de sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.

Adada yer alan görülecek yerler, plajlar ve bunların limana olan mesafe bilgilerine «Ada Turları ve Sakız Hakkında» bölümünden ulaşabilirsiniz.

Her türlü ilave sorunuz, farklı araç kategori veya bilgi talebiniz için Arkas Turizm Ekibi’ne arkasaegeanlink@arkasturizm.com.tr e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.


ARKAS TURİZM İLETİŞİM BİLGİLERİ

Ulaşım ve Konaklama:

+90 (212) 318 0066 Dahili: 2741

+90 (212) 318 0066 Dahili : 2386

Email: arkasaegeanlink@arkasturizm.com.tr

Rezervasyon Talep Formu

 *
 *
 *
 *
 *
 

ULAŞIM TALEPLERİ


*Ulaşım talepleriniz ile ilgili olarak Arkas Turizm Ekibi sizlerle belirtmiş olduğunuz e-mail adresinden iletişime geçecektir.
 

SAKIZ OTEL KONAKLAMA TALEPLERİ

Oda Sayısı        Odadaki Yetişkin Sayısı        Odadaki Çocuk Sayısı  
 

VİZE TALEPLERİ

İhtiyacım Varİhtiyacım Yok
 

ARAÇ KİRALAMA TALEPLERİ


 
AÇIKLAMALAR
ZORUNLU SİGORTALAR
Seyahat iptal sigortası, yurtdışı seyahat sağlık sigortası veya yurtdışı asistans sigortası yaptırmak isterseniz poliçe içeriklerini öğrenmek ve taleplerinizi iletmek için arkasaegeanlink@arkasturizm.com.tr adresinden Arkas Turizm ekibine ulaşabilirsiniz. Seyahat iptal sigortasının satınalma esnasında yaptırılması gerekmektedir.
Verilen tüm ücretler şu an geçerli olan vergiler dahilinde verilmiştir. Seyahat tarihine kadar vergilerde olabilecek tüm değişiklikler ücretlere yansıtılacaktır.
Tüm ücretler müsaitlik ve kontenjan ile sınırlıdır. Kontenjan durumuna göre ücretler değişkenlik gösterebilir. Rezervasyonlar geliş önceliğine göre işleme alınacaktır.
Arkas Turizm Ekibi olarak sizlere yarış ile ilgili tüm taleplerinizde yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bizlerle arkasaegeanlink@arkasturizm.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.