ARAÇ KİRALAMA

Arkas Turizm’e özel kontenjanlar.

Araç Kiralama

Arkas Turizm Arkas Aegean Link organizasyonu boyunca yarış katılımcılarına özel araç kiralama imkanları sunmaktadır.

Araç kiralama taleplerinizi aşağıda yer alan mail ya da telefon aracılığı ile Arkas Turizm Organizasyon Ekibine iletebilirsiniz.

* Standart araç alım ve bırakım noktası İzmir Adnan Menderes Havalimanıdır

* Farklı alım noktaları için ücret ve lokasyon hakkında Arkas Turizm ekibimizden bilgi isteyebilirsiniz.

Listede yer alan fiyatlar 10 Nisan tarihinde geçerli olan 2023 Ağustos ayı fiyatlarıdır. Talep tarihine göre fiyatlar ve müsaitlik değişiklik gösterebilir.

 • Araç bedellerinin ödemeleri Arkas Turizm’e yapılabilecektir.
 • Vergilerde oluşabilecek herhangi bir düzenleme araç kiralama firmaları tarafından fiyatlara yansıtılacaktır.

Arkas Turizm Arkas Aegean Link organizasyon Ekibine operasyon@arkasturizm.com.tr e-mail adresinden ve 0552 044 59 28 numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Arkas Turizm Arkas Aegean Link Organizasyon Ekibi

Rezervasyon Talep Formu

   *

   *

   *

   *

   *

   


   

  AÇIKLAMALARZORUNLU SİGORTALARSeyahat iptal sigortası, yurtdışı seyahat sağlık sigortası veya yurtdışı asistans sigortası yaptırmak isterseniz poliçe içeriklerini öğrenmek ve taleplerinizi iletmek için arkasaegeanlink@arkasturizm.com.tr adresinden Arkas Turizm ekibine ulaşabilirsiniz. Seyahat iptal sigortasının satınalma esnasında yaptırılması gerekmektedir.Verilen tüm ücretler şu an geçerli olan vergiler dahilinde verilmiştir. Seyahat tarihine kadar vergilerde olabilecek tüm değişiklikler ücretlere yansıtılacaktır.Tüm ücretler müsaitlik ve kontenjan ile sınırlıdır. Kontenjan durumuna göre ücretler değişkenlik gösterebilir. Rezervasyonlar geliş önceliğine göre işleme alınacaktır.Arkas Turizm Ekibi olarak sizlere yarış ile ilgili tüm taleplerinizde yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bizlerle arkasaegeanlink@arkasturizm.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.