ULAŞIM

Arkas Turizm’e özel kontenjanlar.

Çeşme & Sakız Ulaşım

Yarış başlangıç noktası olan Çeşme’ye her türlü ulaşım ihtiyacınız ile ilgili olarak tüm havayolları uçak biletleri ve Izmir – Çeşme avantajlı transfer imkanları için Arkas Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Çeşme’den Sakız’a feribot ihtiyacınız olacak ise feribot biletlerini Arkas Turizm’den temin etmeniz mümkündür. Tüm feribot bilet taleplerinizi Rezervasyon Talep Formu üzerinden veya arkasaegeanlink@arkasturizm.com.tr  adresinden Arkas Turizm Organizasyon Ekibi’ne ulaştırabilirsiniz.

Rezervasyon Talep Formu

 *
 *
 *
 *
 *
 

ULAŞIM TALEPLERİ


*Ulaşım talepleriniz ile ilgili olarak Arkas Turizm Ekibi sizlerle belirtmiş olduğunuz e-mail adresinden iletişime geçecektir.
 

SAKIZ OTEL KONAKLAMA TALEPLERİ

Oda Sayısı        Odadaki Yetişkin Sayısı        Odadaki Çocuk Sayısı  
 

VİZE TALEPLERİ

İhtiyacım Varİhtiyacım Yok
 

ARAÇ KİRALAMA TALEPLERİ


 
AÇIKLAMALAR
ZORUNLU SİGORTALAR
Seyahat iptal sigortası, yurtdışı seyahat sağlık sigortası veya yurtdışı asistans sigortası yaptırmak isterseniz poliçe içeriklerini öğrenmek ve taleplerinizi iletmek için arkasaegeanlink@arkasturizm.com.tr adresinden Arkas Turizm ekibine ulaşabilirsiniz. Seyahat iptal sigortasının satınalma esnasında yaptırılması gerekmektedir.
Verilen tüm ücretler şu an geçerli olan vergiler dahilinde verilmiştir. Seyahat tarihine kadar vergilerde olabilecek tüm değişiklikler ücretlere yansıtılacaktır.
Tüm ücretler müsaitlik ve kontenjan ile sınırlıdır. Kontenjan durumuna göre ücretler değişkenlik gösterebilir. Rezervasyonlar geliş önceliğine göre işleme alınacaktır.
Arkas Turizm Ekibi olarak sizlere yarış ile ilgili tüm taleplerinizde yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bizlerle arkasaegeanlink@arkasturizm.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.