ULAŞIM

Arkas Turizm’e özel kontenjanlar.

İzmir & Çeşme Ulaşım

Yarış başlangıç noktası olan Çeşme’ye her türlü ulaşım ihtiyacınız ile ilgili olarak tüm havayolları uçak biletleri ve Izmir – Çeşme avantajlı transfer imkanları için Arkas Turizm ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüm ulaşım, bilet ve  taleplerinizi Rezervasyon Talep Formu üzerinden veya operasyon@arkasturizm.com.tr adresinden ya da 0552 044 59 28 numaralı  telefondan Arkas Turizm Organizasyon Ekibi’ne ulaştırabilirsiniz.

Rezervasyon Talep Formu

   *

   *

   *

   *

   *

   


   

  AÇIKLAMALARZORUNLU SİGORTALARSeyahat iptal sigortası, yurtdışı seyahat sağlık sigortası veya yurtdışı asistans sigortası yaptırmak isterseniz poliçe içeriklerini öğrenmek ve taleplerinizi iletmek için arkasaegeanlink@arkasturizm.com.tr adresinden Arkas Turizm ekibine ulaşabilirsiniz. Seyahat iptal sigortasının satınalma esnasında yaptırılması gerekmektedir.Verilen tüm ücretler şu an geçerli olan vergiler dahilinde verilmiştir. Seyahat tarihine kadar vergilerde olabilecek tüm değişiklikler ücretlere yansıtılacaktır.Tüm ücretler müsaitlik ve kontenjan ile sınırlıdır. Kontenjan durumuna göre ücretler değişkenlik gösterebilir. Rezervasyonlar geliş önceliğine göre işleme alınacaktır.Arkas Turizm Ekibi olarak sizlere yarış ile ilgili tüm taleplerinizde yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bizlerle arkasaegeanlink@arkasturizm.com.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.